Press "Enter" to skip to content

Deliberacja kurtyzan na temat dziewictwa

Nie chciałem niczego pisać o smoleńskiej rocznicy ale nie wytrzymałem. Odruch wymiotny jaki trzyma mnie od wczoraj sprawia, że muszę się podzielić bo w końcu pęknę i polecę dać komuś po ryju.

Pod siedzibę Prezydenta Rzeczypospolitej wczoraj banda zwyrodnialców przytargała kukłę Lecha Kaczyńsiego wyrzeźbioną w brzozowym pniu przez “artystę” Pawła Alhamera. Gazeta Wyborcza zachwyciła się dziełem pisząc, że ten pomnik łączy ludzi. Dziś ten sam szmatławiec wspomina ofiary katastrofy roniąc łzy nad ich śmiercią.

Jarosław Kuźniar na der Onet również sobie urządził płaczliwe wspominki zapominając o swoich wyczynach z czasu pracy dla stacji TVN promującej Palikociarnię i szczającą do zniczy bandę Dominika Tarasa.

Do tego chóru płaczek przyłączyła się, jakżeby inaczej, sama Bufetowa Waltz pisząc na twitterze coś o pamięci, żalu i tak dalej. Ciekawe, czy z tego żalu dziś, po zakończeniu obchodów, też wyda Straży Miejskiej rozkaz szybkiego posprzątania kwiatów i zniczy?

Do tego jeszcze dodajmy Obywateli RP z ich zaplanowaną na dziś akcją #wygraliśmy i mamy komplet. Wylazła banda kurtytyzan na ambonę deliberując nad zaletami dziewictwa. Rzygać się chce. Nazwałbym to towarzystwo zbydlęciałym ale potem musiałbym przepraszać poczciwe krowy zatem już się po prostu zamknę. I po prostu wspomnę dziewięćdziesiąt sześć ofiar, które różniąc się zasadniczo pod względem politycznym razem z Prezydentem poleciały uczcić bestialsko pomordowanych przez komunistyczną dzicz Bohaterów.

2 komentarze

  1. andy andy 12 kwietnia 2018

    Krótko i zwięźle. Pełny szacun za ten artykuł. Takiego Cię właśnie lubię Alexandrze
    🙂 🙂 Może dlatego tu zaglądam, bo potrafisz wyciągnąć czasem to, co mi jakoś wątrobę psuje…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *