Press "Enter" to skip to content

Rejterada z podkulonym ogonem

Polski Sejm przyjął ustawę penalizującą użycie określenia “polskie obozy śmierci” oraz wszelkie próby oskarżania naszego Narodu o udział czy pomoc w niemieckich zbrodniach czasu drugiej wojny światowej. Efekt – Anna Azari, ambasador Izraela w Rzeczpospolitej, podczasu uroczystości upamiętniających rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau publicznie powiedziała, że tę ustawę odrzuca, jeden z posłów do Knesetu oświadczył, że istnienia polskich obozów śmierci nie zakwestionuje żadne prawo a premier i prezydent państwa Izrael zagrzmieli, że to my neugujemy holocaust i zakłamujemy prawdę historycznę.

I co?

I nic. Podczas wystąpienia pani ambasador obecni byli premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Beata Szydło, którzy spuścili uszy po sobie udając, że nie dociera do nich treść przemowy. A dziś marszałek senatu Stanisław Karczewski zaprosił panią Azari do konsultacji ustawy przed głosowaniem senackim. Aha, jeszcze Prezydent Andrzej Duda przebąkuje coś o wecie i konieczności dopracowania przepisów i wytłumaczenia Izraelczykom ich znaczenia.

Ręce opadają z wizgiem i brak siły by je podnieść. Ja się grzecznie pytam dlaczego ambasador Azari jeszcze nie siedzi w samolocie z biletem w jedną stronę nad Jordan i statusem persona non grata w Rzeczpospolitej? Babsko publicznie spostponowało Polaków a ludzie, którym płacimy ciężkie pieniądze za obronę naszych interesów zrejterowali podkuliwszy ogony i chcą się tłumaczyć? Napisałbym szczerze co o tym myślę ale obawiam się, że w tym przypadku polskie służby zadziałałyby nadzwyczaj sprawnie i smutni panowie zapukaliby do moich drzwi bardzo rychło…

I jeszcze jedna rzecz: kiedy w siemianowickim lasku paru idiotów urządziło urodziny Adolfa z tortem z wafelków przez tydzień grzmieli o tym wszyscy – od Prezydenta poprzez premiera na babci klozetowej w KPRM skończywszy. A wczoraj gdy politycy pewnego pustynnego państwa napluli nam wszystkim w twarze ci sami ludzie nabrali wody w gęby i uciekli nie wyrzekłszy nawet jednego słowa. Banda tchórzliwych ciołków udających mężów stanu nie nadających się do zarządzania miejskim wysypiskiem śmieci. Wstyd!

A na koniec jeszcze jedną uwaga: Żydzi, którzy dziś kłamią o polskich obozach śmierci stają się sojusznikami katów, wspólnikami Niemców, towarzyszami morderców swoich ojców i dziadów. Ci Żydzi stają się współsprawcami największej zbrodni w historii ludzkości przeinaczając prawdę dla doczesnego interesu.

10 komentarzy

 1. andy andy 29 stycznia 2018

  Niewielkie sprostowanie na początek. Mamy niejaki konflikt chronologii informacji. Otóż z moich wiadomości wynika, że niejaki Binjamin Netanjahu nakazał swojemu ambasadorowi wyjaśnienie sprawy, poprzez żądanie spotkania z polskim MSZ-tem, tudzież z premierem. To ów pan absolutnie nie zgadza się z polską ustawą. Dodam, że ugrupowania żydowskie z niejakim zdumieniem patrzą na ten cyrk. Padają nawet pytania, czy aby B.N. czytał ustawę wprowadzoną w Polsce. I czy ją zrozumiał. A miła pani Azari? Cóż, wykonuje polecenia swoich przełożonych, stąd jej wystąpienia, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Powiem tak. Dyplomacja znów całą gębą. Rządzący niejako światem coś bąkli, a my teraz musimy się tłumaczyć z naszych poczynań. To świadczy, jakim malutkim jesteśmy graczem na arenie międzynarodowej. Optymistycznie patrząc, może dwoje przywódców pogada i wyjaśni sobie parę spraw. Pesymistycznie (wkurzę się wtedy) ugniemy się przed jakąś kolejną nagonką na Polskę. Jedno jest pewne, strusiami już nie jesteśmy jak kiedyś. Czy znajdziemy piasek, czy z “kopyta” polecimy? Zobaczymy.

  • Alexander Degrejt Alexander Degrejt Post author | 29 stycznia 2018

   Strusiami nie jesteśmy bo te ptaszyska chowają wedle opowieści łeb w piasek A my wolimy czołem w beton. A co do reszty to powiem Ci wprost: wkurzysz się. I ja też. Bo rząd -nie my – się ugnie. Stawiam na to flaszkę.

   • andy andy 29 stycznia 2018

    No tak, tylko że ta ustawa już jest poza półmetkiem. Duda? Zaiste, tylko on teraz może namieszać. Bo jeszcze chyba tego nie podpisał. Jak zacznie stwarzać problemy, to tylko on, powtarzam, tylko on!. Bo nasz sejm włącznie z rządem leciutko to przeleciał. Senat? Tu chyba nie widzę problemu. Ustawy się nie zmienia, bo jakiś Natan wydziwia. Ustawę się zmienia po weto prezydenckim, bynajmniej tak to powinno być. Daję mu ostatnią szansę. Jak stęknie, to kasuję gościa z pamięci. A tak się świetnie zapowiadał biorąc pod uwagę poprzedników…

    • Alexander Degrejt Alexander Degrejt Post author | 29 stycznia 2018

     Najpierw senat. A siusiumajtek Morawiecki z Netanjahu powołuje zespół konsultacyjny. Szkoda gadać.

 2. Wibo57 Wibo57 29 stycznia 2018

  Andy ,za przeproszeniem,co Ty piep..sz ; dorzucam się do drugiej flaszki od siebie,bo właściwie to tylko bardziej dosadnie i mniej cenzuralnie ujął bym tekst Gospodarza,którego credo pozostaje poza jakimkolwiek komentarzem.A że cała żydowska hucpa z polską ustawą pozostaje w kontekście reparacji i senackiej ustawy USA lobby żydowskigo, to chybanawet myślący licealista zauważył by czasowe zbieżności niusowe.
  O zachowaniach tzw. polskich politycznych bucowskich elit (Morawiecki,Szydło i inne tłuki),uczestniczących w cyrku oratotskim żydowskiej ambasador która już dawno powinna być persona non grata nie sposób kulturalnie się wypowidać, więc Andy”nie farmazonuj”
  Proponowanuje kilka linków do oglądu z pozdrowieniami :
  http://dzienniknarodowy.pl/kadry-pis-wiceminister-ktora-chce-delegalizacji-onr-bije-brawo-izraelskiej-ambasador-oczerniajacej-polakow-wideo/

  https://mobile.twitter.com/SciosBezdekretu/status/957752530712350720
  https://mobile.twitter.com/SciosBezdekretu/status/957737646507413504

  • Alexander Degrejt Alexander Degrejt Post author | 29 stycznia 2018

   Wibo mam prośbę. Mógłbyś dawać po jednym linku do komentarza? Wrzuć pięć komentarzy z jednym linkiem albo nawet dziesięć bo jak jest więcej muszę zatwierdzać, to trwa i dyskusja się rwie.

 3. Wibo57 Wibo57 29 stycznia 2018

  Sory za spostrzeżone po niewczasie dwie literówki;treść komentu bez zmian

 4. eszet33 eszet33 29 stycznia 2018
  • eszet33 eszet33 30 stycznia 2018

   Sorry – także ja narozrabiałem z nadmiarem linków 😉
   No to teraz już bez linków i… bez litości! Cała ta polityczna sraczka wokół noweli IPN świadczy znowu o jednym: nasze jelity polityczne siedzą głęboko w kieszeni u głównych przeciwników onej. To cała tajemnica ich głupawych zachowań. Bo jakby się nie obrócić – to dupa zawsze jest z tyłu… Więc kiedy się nasze władzuchny nisko kłaniają swoim wierzycielom, to oczywiście muszą się wypiąć do Narodu. I to właśnie czynią – bo wiedzą, że chwilowo nikt im kopa z tej strony nie zada! Tak bezpieczniej. W końcu kto im sfinansuje następną kampanię wyborczą i udzieli potrzebnego wsparcia politycznego? Naród? On i tak musi kasę wyłożyć, czy tego chce , czy nie. A kto trzyma za mordy media wszelkie i najważniejszych polityków z “obu” stron? Ten ma właśnie decydujące słowo. Sytuacja z mediami elektronicznymi w Polsce jeszcze nie jest jeszcze tak ocenzurowana jak np. w Niemczech, ale to może się zmienić. Natomiast “nasi politycy” są już dawno ubezwłasnowolnieni. Należałoby wszystkich gruntownie wymienić. Dekomunizacja… Tylko kim ich zastąpić? Waszcza na Czaputę? Zamienił stryjek siekierkę na kijek…

 5. andy andy 30 stycznia 2018

  Jestem po aktualnych informacjach. PAD deklaruje podpisanie wprowadzanej ustawy. No, zobaczymy… Jak Wam w gębie za przeproszeniem teraz? Wibo, Eszet A.D.? Wibo… Pier…lę? Wszyscy rozwinęliście temat do niebotycznych granic. A przecież chodziło o jedną ustawę, która napotkała sprzeciw Izraela. I wynika mi, że bez przeszkód przejdzie. A wy dalej drążcie temat i linkujcie szukając dziury w całym. Czyli w tym, co napisał nasz gospodarz. Nie wiem kto te flaszki będzie pił, ale dostawiam na stół jeszcze jedną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *