Press "Enter" to skip to content

Kurs małego kryminalisty

No dobra, podenerwowaliśmy się, powkurzali to teraz pora na odreagowanie. W środę czyli wczoraj podczas posiedzenia klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej posłowie tej partii przeszli szkolenie p.t.: “Jak zachować się podczas przeszukania przez CBA”, które przeprowadził adwokat Arkadiusz Matusiak. Jeden z posłów wytłumaczył tygodnikowi Newsweek skąd pomysł na taki przerywnik edukacyjny: “To pokłosie sprawy Gawłowskiego. Z jednej strony był to wykład akademicki na temat zakresu immunitetu, ale z drugiej padło mnóstwo praktycznych porad, co robić, gdy służby rano zapukają do drzwi”. No cóż, trzeba władze klubu pochwalić za wszechstronne przygotowanie swoich członków do pełnienia zaszczytnych obowiązków wynikających z piastowania mandatu posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej…

Mam tylko do Was, Szanowni, takie pytanie: czy przyszłoby Wam do głowy szkolić się w zakresie zachowania przy przeszukaniu/aresztowaniu i tak dalej? Jako ludziom, w co głęboko wierzę, na wskroś uczciwym? Bo mnie nie. Ja wolałbym dokształcić się z innych dziedzin – takich jak prawo podatkowe, prawo konstytucyjne, wolności obywatelskie, legislatura… krótko pisząc z tego wszystkiego, co jest mi potrzebne do pracy, za którą biorę pieniądze. Wiedzę zbędną funduję sobie sam w ramach hobby a nie obciążam jej kosztami mojego pracodawcy. Tymczasem posłowie PO postanowili zafundować sobie z moich podatków kurs małego kryminalisty. Coś tutaj jest nie halo…

No chyba, że wszyscy oni spodziewają się w najbliższej przyszłości wizyty smutnych panów z Centralnego Biura Antykorupcyjnego, jednakowoż w takiej sytuacji mam inne pytanie: co oni, do ciężkiej cholery, robią jeszcze w polskim parlemencie?!

4 komentarze

 1. Wibo57 Wibo57 25 stycznia 2018

  No właśnie dlatego żeby już nic więcej” nierobili-pier….li” w polskim sejmie i żeby żaden kurs odn. kontra CBA z wypłacanego im przez NAS uposażenia ,nie był im potrzebny,należałoby ich ,za całe niebotyczne zło jakie wyrządzili “ten kraj” w trybie pilnym ZDELEGALIZOWAĆ.(kropka)- prawda jakie proste i jakie oszczędności dla TEGO KRAJU.

 2. Wibo57 Wibo57 25 stycznia 2018

  Ha,ha,ha ,sam się uśmiałem z prostoty rozwiązania problemów p-(osłów)-kryminalistów,ale jak tu ich z grzędy wyj…ać, jak taki kogut,co to miał niedoczekać niedzieli ,hasa sobie spokojnie po okrągłym kurwniku i nieraz jeszcze sobie pogdacze z rozpuku.

  • Alexander Degrejt Alexander Degrejt Post author | 26 stycznia 2018

   Pozwolę sobie wejść wron polemiczny. Po co delegalizować? Wsadzić do mamra i z głowy, a partia niech sobie istnieje, będzie ich prościej kontrolować. Zdelegalizujemy, zrobią konspirę i na co nam to?
   Choć z drugiej strony tę konspirę organizowaną przez totalniakow to ja bym chciał zobaczyć, duża rzecz…

 3. andy andy 26 stycznia 2018

  Zastanawiam się nad jednym. Czy debilizm i samookaleczenie totalniaków ma jakieś granice? Przecież nie wszyscy tylko tefałeny oglądają i GW czytają. Takie informacje jak powyższa, docierają do znacznie szerszego, coraz bardziej myślącego grona naszych obywateli. Nie mam z kolei powodów do myślenia, dlaczego słupki matołom spadają. Przecież jak nie zaczną być normalną opozycją, to PiS ich zmiażdży w najbliższych wyborach. Normalny masochizm. No nie znajduję innego wyjaśnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *