Press "Enter" to skip to content

Bezsilność gryzie i pluje

Administratorzy portalu YouTube zablokowali nadawanie na żywo programu na kanale wRealu24 z udziałem Magdy Deruckiej i Marcina Roli. Taki milutki prezent na święta, zapewne z dobroci serca i szczerej życzliwości – w końcu Boże Narodzenie to czas rodzinny, do którego trzeba się starannie przygotować: barszczu nawarzyć, karpia ubić, choinkę ustroić, chałupę wysprzątać… A nie siedzieć w robocie i ludziom głowy zawracać.

No dobra, trochę powagi. Włodarze YouTube’a nie interweniowali sami z siebie, ktoś ich powiadomił o “łamaniu standardów” przez prowadzących – czyli, krótko pisząc, musiała nastąpić akcja masowego zgłaszania treści. Bardzo masowego skoro program został wyłączony niemal natychmiast, po jakichś piętnastu minutach. Straszliwa desperacja panuje po lewej stronie mocy i trudno się temu właściwie dziwić – tzw. “obrońcy demokracji” są wyśmiewani na każdym kroku, ich postulaty trafiają jedynie do garstki oszołomów a w merytorycznej dyskusji ich argumenty są rozbijane w pył. Cóż im zatem pozostaje? Ano jedynie cenzura i pilnowanie, by w przestrzeni publicznej dominowała tylko “jedynie słuszna” narracja. Atakują zatem prawicowych dziennikarzy i blogerów rzucając oskarżeniami o faszyzm, nazizm, rasizm, ksenofobię, homofobię i tym podobnymi idiotyzmami starając się doprowadzić do wykluczenia ich z dyskusji, do zamknięcia w getcie razem z innymi “nieprawomyślnymi” ludźmi potrafiącymi samodzielnie myśleć i – co gorsza – wyciągać wnioski. Tyle, że jest to już jedynie (przynajmniej w Polsce) łabędzi śpiew. A raczej ostatni kwik zarzynanej świni, która wciąż ma nadzieję odzyskać władzę na farmie pana Jonesa nie zauważając masarskiego noża wrzynającego się w podgardle.

Kanał wRealu24 został zaatakowany dlatego, że stale rośnie jego popularność i ma już prawie sto tysięcy subskrybentów i głosi treści bardzo kłujące w zadki lewicowych propagandystów (jak choćby coczwartkowy cykl pana Kszystofa Karonia sztuka po sztuce obalającego marksistowskie brednie). Na to by przyjść do studia i stanąć do walki na argumenty są za słabi zatem strzelają zza węgła, to ich stara, sprawdzona metoda. Tym bardziej polecam telewizję wRealu24 – oglądajcie, subskrybujcie, komentujcie a jeżeli ktoś czuje się na siłach i ma coś do przekazania widzom niech skontaktuje się z panem Marcinem Rolą, jestem pewien, że dacie radę go przekonać i zaprosi Was do studia. Bo w odróżnieniu od lewicowych hunwejbinów nie ogranicza się jedynie do rozmowy z ludźmi, którzy przyjmują jego słowa jak prawdę objawioną i smarują go wazeliną.

P.S.: Jeżeli lubicie telewizję wRealu24.pl i nadal chcecie ją oglądać na żywo to właśnie rusza niezależny stream: https://wrealu24.tv/. Polecam!

One Comment

  1. andy andy 24 grudnia 2017

    Niestety ale na wskazanej witrynie chrome rzuciło mi ostrzeżenie. Real najprawdopodobniej ma problem z certyfikacją, co wiąże się u mnie z owym ostrzeżeniem i brakiem prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *