Press "Enter" to skip to content

Awaria

Szanowni Czytelnicy i Przyjaciele Baby i Chłopa! Ze smutkiem informujemy, że przerwa w dostępie do naszych publikacji była wynikiem awarii technicznej, na którą Redakcja nie miała żadnego wpływu. Porządki zajmą nam dużo czasu gdyż, niestety, nie jesteśmy jeszcze milionerami i w związku z tym musimy zarabiać na chleb powszedni, co powoduje spowolnienie prac nad stroną. Za wszystkie niedogodności uprzejmie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

3 komentarze

 1. Wibo57 Wibo57 21 grudnia 2017

  Sz.Gospodarzu !
  Niestety nie zdążyłem wysłać swojego ostatniego ,uważam że znaczącego komentarza do Twojego ostatniego tekstu -“kija i marchewki” jako że akurat w momencie jego publikacji ukazał się tekst “Error establishing a database connection” ,czynię to niniejszym dla forumlwiczów i Ciebie . Poniżej mój koment z 12.12 z g. 00.12

  “No cóż trochę szkoda ,ale lepiej póżno niż wcale . Gratuluje Eszet dojścia w ostatnim komencie do właściwej konkluzji i mam nadzieje że Andy też w końcu przejrzy na oczy po tym ustawicznym przyglądaniu się i obwąchiwaniu bo to naprawdę nie jest zdrowe na dłuższą metę,szczególnie ten zdradziecki,WSIowy odór układów którym przesiąknięte mamy szczyty obecnej władzy.Na tej górze wybrańców pozostał wprawdzie jedyny ,przyzwoity ,prawy,którego dni jednakże,najprawdopodobniej taż są już policzone. Tak Panie Gospodarzu to właśnie minister ON, p. A. Macierewicz ,który swoją postawą w ostatnich dniach ,jako jedyny z tej w większości załganej wierchuszki,jeśli śledziłeś jego wypowiedzi, dał wyraz bycia prawdziwym,lojalnym patriotą i Polakiem. Niestety ,tak jak mówłem wcześniej, karcianego ,okrągłego stołu nie wyjebał niejaki strateg JK,a karty zostały rozdane i głównymi rozgrywającymi ,oczywiście w anturażu WSI,stali się wespół MM i PAD,oczywiście do czasu aż ten pierwszy nie obejmie schedy po tym który już pół roku temu przy okazji swoich wet stracił możność reelekcji i bycia drugim Kwachem.
  Podnosiłem zresztą te i inne aspekty rodowodów i postaw naszych co poniektórych wybrańców już pół roku temu,przytaczając np; teksty p. Wyszkowskiego ,czy blogiera Sciosa ,które budziły w Was …no powiedzmy swoite “niedowierzanie”. Dlatego pozwolę sobie na zakończenie zaproponować do porządnego przemyślenia ostatnią ,dla mnie naprawdę dobrą,książkę już tutaj cytowanego A.Ściosa – link
  http://multibook.pl/pl/p/Aleksander-Scios-Nudis-verbis-przeciw-mitom/8777
  ewentualnie jego przedostatni tekst na blogu Bezdekretu- link : https://bezdekretu.blogspot.com/2017/12/rekonstrukcja-czy-cyrograf-z-paacem.html
  Analityczna,dogłębna ,pouczająca lektura z Mackiewiczowskim przesłaniem . Pozdr.
  Ps; Pomimo że upłynęło kilka dni i PAD nawet był łaskaw w sposób jak zawsze egoistyczny i egocetryczny podkreslając swoje nadymane ego ,podpisać po pół roku od przez siebie zawetowane i częściowo znoweliwezowane ustawy o SN i KRS i to dopiero w sytuacji po wprowadzeniu przez KE art.7 w niczym nie zmienia meitum całościowego.

  • Alexander Degrejt Alexander Degrejt 21 grudnia 2017

   Co do Macierewicza – jest z pewnością patriotą i człowiekiem uczciwym. Nie wiem czy jako jedyny ale na pewno jako jeden z niewielu. Ja osobiście mu nie ufam pamiętając, że jest ideowym lewicowcem, który swego czasu solidaryzował się z Chilijskimi partyzantami a nad łóżkiem miał portret Che, jednak bez wątpienia ma na względzie dobro Polski i temu podporządkował całą swoją działalność.
   Komisja NIE WPROWADZIŁA art 7, ona może jedynie wnioskować do Rady Europejskiej o jego zastosowanie i grzecznie czekać na odpowiedź. I nie przekreślałbym możliwości reelekcji PAD, widziałeś co się dzisiaj na Twitterze działo? Masowe ekspiacje, to znowu jest ich prezydent. Mało trzeba, żeby ludzi wkurzyć ale jeszcze mniej by ich zadowolić. No i od siebie jeszcze dodam – uważam, że tamto weto było słuszne, nie może być tak by prokurator generalny mianował sędziów. Gdyby ZiZi był tylko ministrem sprawiedliwości to nie byłoby kłopotu, ale jest też prokuratorem a to całkowicie zmienia jego punkt podparcia.

 2. Wibo57 Wibo57 21 grudnia 2017

  Alexandrze ! Powtarzasz się z tym “lewicowym A M” i jego młodzieńczym ,ideowym portretem Che nad łóżkiem; – poproszę w ogóle o jakiś link do powyższego bo uznam to za nie potwierdzone pudelkowe ploty. Nadmieniałem juz wcześniej że ja będąc młodzieńcem miałem w pokoju równie wielkigo lewackiego gnoja (wprawdzie nie zbrodniarza)w osobie J.Lenona i przez to bynajmniej nie stałem się światopoglądowym lewakiem.Powiem Ci więcej ,jak miałem 7-8 -latek(połowa lat 60-tych ,karmiony na codzień poza domem sowietską propagandą,(w domu miałem wówczas nawet telewizor marki NEPTUN co nie było pospolite),jako dziecku wydawało mi się że w naszej polskiej totalnej ,gomułkowskiej biedzie o której obecnie mało kto ma jakiekolwiek pojęcie,szczytem dobrobytu i wspaniałości był kraj rad . Tylko że ja byłem wtedy dzieckiem a wielu tzw.polskich ,światłych pl.inelektualistow (pisarzy,poetów i innych pl.noblistów )nawet ten bolszewicki syf czynnie ,bałwochwalczo opiewało i wspierało w większości nie z pobudek ideologicznych tylko wprost dla koneksji,kasy i świetęgo spokoju.
  Odn. art.7 moje sformułowanie (” o wprowadzeniu” było, przyznaje merytorycznie wadliwe i Twój wywód w tym względzie jest w pełni słuszny tzn na pohybel euro-szmaciarzom.
  Natomiast co do kwesti wet “wybudzonego prezydenta” które owocują jedynie od półrocza nieustającymi wewn. i zewn. hucpami to twierdzę że jest to jedynie jeden z elementów jego ego-polit.PR-u obliczonego naturalnie na II kadencję i tylko tyle .,o czym się jeszcze nieraz dobitnie przekonamy. Wiem że brzmi to nieco profetycznie ,ale uważam i ufam że niemała częś elektoratu pisowskiego podziela mój pogląd na osobę prez.DUDY i dlatego uważam że jego marzenie w tym względzie się jednak nie spełni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *