Depresyjni uchodźcy, nagroda dla łapówkarza i rasizm

W berlińskim metrze „młodzi imigranci” – czyli zwyrodniała islamska dzicz – podpalili bezdomnego człowieka śpiącego pod kartonami. Na szczęście mężczyznę uratowali przypadkowi przechodnie a sprawcy, po tym jak ujawniono nagrania z monitoringu, sami zgłosili się na policję. Grozi im oskarżenie o usiłowanie zabójstwa. No chyba, że zostaną uznani za chorych psychicznie albo cierpiących na depresję…

Prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski otrzymał 67,5 tys. złotych nagrody za „osiągnięcia w pracy zawodowej”. Tak, ten sam Kwiatkowski, który wraz z PeeSeLowskim byłym posłem Janem Burym jest oskarżany o korupcję i ma postawione prokuratorskie zarzuty.

Trybunał Sprawiedliwości UE zawiesił decyzję Komisji Europejskiej udostępniającą pełną przepustowość gazociągu OPAL rosyjskiemu Gazpromowi. Ciekawe co teraz zrobią panowie Juncker i Timmermans, łapówki wzięte a zobowiązanie niedotrzymane, chyba przyjdzie oddawać bo Rosjanie w takich przypadkach poczucia humoru nie posiadają.

W Lesznie podczas apelu pamęci z okazji 98 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego grupa sympatyków i działaczy Komitetu Obrony Demokracji zakłóciłła obchody bucząc, gwiżdżąc i tupiąc. Trudno się temu dziwić, wszak Powstanie Wielkopolskie było skierowane przeciwko Niemcom, było polskie i – o zgrozo! – zwycięskie. Przypominanie go i czczenie jego uczestników to bezprecedensowy cios w ideę integracji europejskiej.

Jarosław Kaczyński został „Człowiekiem Wolności” tygodnika „wSieci”. Nie jesteśmy tym zdziwieni, gdyby periodyk braci Karnowskich organizował wybory miss mokrego podkoszulka na najwyższym stopniu podium też, bez najmniejszych wątpliwości, stanąłby… Jarosław Kaczyński.

Till Steffen, działacz partii Zielonych i szef sądownictwa w Hamburgu o co najmniej 12 godzin opóźnił publikację wizerunku Anisa Amriego, Tunezyjczyka odpowiedzialnego za berlińską masakrę i mordercy Łukasza Urbana. Jako powód podał obawę przed podsyceniem nienawiści rasowej i… możliwość pojawienia się niechętnych muzułmanom komentarzy na portalach społecznościowych…

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *