Ludzie giną a lewica brnie

Dziesięć osób zginęło i wiele zostało rannych w kolejnym ataku „samotnego wilka”, tym razem na terenie Niemiec, w Monachium. Chaos i panika w całym mieście, blokada informacyjna, krótko pisząc czeski film p.t. nikt nic nie wie.
Nikt, oprócz lewackich mediów, które od samego początku zaczęły swoją narrację, że to nie islamski terrorysta ale Niemiec i to prawie na pewno skrajny prawicowiec. Naziol. Dziś okazało się, że był to Irańczyk z niemieckim paszportem co natychmiast zostało przekręcone na Niemca pochodzenia irańskiego. O naziolu gadać przestali ale też nie wycofali się z tego twierdzenia. Naziol pochodzenia irańskiego, tego jeszcze nie grali w żadnym kinie…
Dlaczego media tak strasznie bronią się przed powiedzeniem prawdy? Ano dlatego, że rozsypuje im się w drobny mak lansowana przez lata ideologia multikulturalizmu zakładająca, że skrajne przeciwności mogą koegzystować już nawet nie tyle obok siebie co ze sobą. Tymczasem prawda była znana od samego początku: – kiedy muzułmanów na jakimś terenie jest niewielu to grzecznie prowadzą swoje geszefciki, biorą socjal a niektórzy nawet pracują nie wadząc nikomu, grzecznie pozdrawiając sąsiadów i uśmiechając się serdecznie. – kiedy jest ich więcej zaczynają budować getta, na których terenie przestaje obowiązywać lokalne prawo zastępowane szariatem, i do których nikt poza członkami wspólnoty nie ma wstępu. Nawet policja i służby. – i wreszcie kiedy napłynie ich jeszcze więcej ruszają na wojnę w imię Allacha i proroka, który powiedział, że cała ziemia należy do jego wyznawców a cała reszta ludzi musi się albo podporządkować albo zginąć. Wystarczyło poczytać Koran by dowiedzieć się, że masowy napływ setek tysięcy muzułmanów do Europy musi skończyć się rzezią. Po prostu.
Ale do lewicowych ideologów rządzących obecnie na Starym Kontynencie ta oczywista oczywistość dotrzeć nie chce, oni dalej idą w zaparte. Albo – taką możliwość też dopuszczam – już dawno do nich dotarła i nie wiedzą co mają zrobić; przyznać się nie mogą bo to by było zwycięstwo znienawidzonej prawicy, na odwrócenie kota ogonem jest już za późno zatem muszą brnąć dalej. I mieć ręce coraz bardziej zbroczone krwią własnych rodaków ginących podczas zabawy, podróży i w galeriach handlowych.

Udostępnij na:

3 comments

 1. To się skończy rzezią na pewno, bo są tylko dwie opcje:
  1. Rdzenni Europejczycy się obudzą i zrobią rzeź islamistów.
  2. Rdzenni Europejczycy się nie obudzą i zostaną wyrżnięci przez islamistów.
  Na pokojowe rozwiązanie jest za późno.
  Howgh! Jak powiedziałby stary Indianin; -)

  1. Komentarz adekwatny do innego postu pt. „Jest bezpiecznie, …”
   Niestety zaczynam się skłaniać ku temu, że tylko te dwie opcje pozostają.
   Tam napisałem jeszcze o trzeciej.
   Cholera Eszet, w moim komentarzu do wspomnianego postu, nie mogłem znaleźć wyrażenia Howgh! Dzięki, wspomnienia książek Wiesława Wernica mnie nawiedziły…Pzdr.

 2. No i Alex za wcześnie wypaliłeś z tym postem. Na teraz kolejny, znany policji, tym razem syryjczyk pogonił niemiaszków. Żal? Jeśli o mnie chodzi, im więcej im dupę łoić będą, tym prędzej się obudzą. Z dwóch opcji, Twoich w innym poście i Eszeta w tym komentarzu wybieram pierwszą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *